Monika Dziczek awansowała do ścisłego finału 56 edycji Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar TVP Olsztyn! W półfinale uległa jedynie faworytce tej imprezy - reprezentantce Gminy Iława.